«Universal Sug’rta» АЖ акционерларининг 2017 йил 30 августдаги навбатдан ташқари умумий йиғилишида қабул қилинган қарорлар ва овоз бериш натижалари
1. Акциядорлар навбатдан ташкари умумий йиғилишининг саноқ комиссиясининг аъзолари миқдорий ва шахсий таркибини тасдиқлаш 100 1 060 997 800 000 0 0 0 0
2. Акциядорлар навбатдан ташкари умумий йиғилишининг регламентини тасдиқлаш 100 1 060 997 800 000 0 0 0 0
3. 2014 й., 2015 й. ва 2016 йиллар учун жамият ижроия органига тўланган ҳақ ва компенсация миқдорларини маъқуллаш тўғрисида. 100 1 060 997 800 000 0 0 0 0
- Жамият акциядорларининг навбатдан ташқари умумий йиғилишини ўтказиш: соат 12.00 дан 13.30 гача.
3. Кузатув Кенгаши қарори билан бош директор Н. Махкамовга 2014 й., 2015 й. ва 2016 йиллар учун тўланган ҳақ ва компенсациялар миқдорлари маъқуллансин.

Итоги голосования по принятым на внеочередном общем собрании акционеров АО «Universal Sug’urta» решениям 30 августа 2017 года
АО «Universal Sug’urta», расположенное по адресу (почтовый адрес): г. Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, ул. Буюк Ипак Йули 218-220, e-mail: info@uns.uz, сообщает об итогах голосования и решениях принятых на Внеочередном Общем собрании акционеров 30 августа 2017 г.
1. Утверждение количественного и персонального состава счетной комиссии внеочередного общего собрания акционеров общества 100 1 060 997 800 000 0 0 0 0
2. Утверждение регламента проведения внеочередного общего собрания акционеров общества 100 1 060 997 800 000 0 0 0 0
3. Об одобрении размеров выплаченных исполнительному органу общества вознаграждений и компенсаций за 2014 год, 2015 год и 2016 год 100 1 060 997 800 000 0 0 0 0
3. Одобрить размеры, выплаченных по решению Наблюдательного совета генеральному директору Махкамову Н.С. вознаграждений и компенсаций за 2014 год, 2015 год и 2016 год.