«NOOR TECH» масъулияти чекланган жамияти Тошкент ш., Мирзо-Улугбек тумани, Буюк Ипак Йули кучаси 218-220 уй 0 - қўшилган
Эмитент томонидан аффилланган шахслар рўйхатига тегишли ўзгариш киритилган сана: 3.06.2024 й.
7 «NUEVA AGRO FINANCE» масъулияти чекланган жамияти Тошкент ш., Мирзо-Улугбек тумани, Каландар кучаси 20 яқин қариндошлари билан биргаликда ушбу жамият кузатув кенгашининг камида учдан бир қисмини ташкил этувчи шахс қайси юридик шахс раҳбарининг ёки ижроия органи аъзосининг вазифасини амалга ошираётган бўлса, ўша юридик шахс 06.04.2024 й.
8 «Vive Consult» масъулияти чекланган жамияти Тошкент ш., Мирзо-Улугбек тумани, Мирзо Улугбек кучаси яқин қариндошлари билан биргаликда ушбу жамият кузатув кенгашининг камида учдан бир қисмини ташкил этувчи шахс қайси юридик шахс раҳбарининг ёки ижроия органи аъзосининг вазифасини амалга ошираётган бўлса, ўша юридик шахс; 06.04.2024 й.
9 «KROHA» масъулияти чекланган жамияти Тошкент ш., Мирзо-Улугбек тумани, Ойбек кучаси 36 яқин қариндошлари билан биргаликда ушбу жамият кузатув кенгашининг камида учдан бир қисмини ташкил этувчи шахс қайси юридик шахс раҳбарининг ёки ижроия органи аъзосининг вазифасини амалга ошираётган бўлса, ўша юридик шахс 06.04.2024 й.
10 «NOOR TECH » масъулияти чекланган жамияти Тошкент ш., Мирзо-Улугбек тумани, Буюк Ипак Йули кучаси 218-220 уй ушбу жамиятнинг директори ёхуд бошқарув аъзоси бўлган айни бир шахс ёки унинг яқин қариндошлари қайси юридик шахс ижроия органининг раҳбари вазифасини амалга ошираётган бўлса, ўша юридик шахс 31.05.2024 й.

«NOOR TECH» общество с ограниченной ответственностью Республика Узбекистан, город Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Буюк Ипак Йули 218-220 0 - добавлен
Дата внесения эмитентом соответствующего изменения в список аффилированных лиц: 3 июня 2024 год
7 «NUEVA AGRO FINANCE» общество с ограниченной ответственностью г.Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, ул. Каландар 20 юридическое лицо, функции руководителя или члена исполнительного органа в котором осуществляет лицо, которое совместно с близкими родственниками составляет не менее одной трети состава наблюдательного совета этого общества 06.04.2024 г.
8 «Vive Consult» общество с ограниченной ответственностью г.Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, ул. Мирзо Улугбек юридическое лицо, функции руководителя или члена исполнительного органа в котором осуществляет лицо, которое совместно с близкими родственниками составляет не менее одной трети состава наблюдательного совета этого общества 06.04.2024 г.
9 «KROHA» общество с ограниченной ответственностью г.Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, ул. Ойбек 36 юридическое лицо, функции руководителя или члена исполнительного органа в котором осуществляет лицо, которое совместно с близкими родственниками составляет не менее одной трети состава наблюдательного совета этого общества 06.04.2024 г.
10 «NOOR TECH» общество с ограниченной ответственностью Республика Узбекистан, город Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Буюк Ипак Йули 218-220 юридическое лицо, функции руководителя исполнительного органа в котором осуществляет то же лицо или его близкие родственники, что и лицо или его близкие родственники, являющееся директором либо членом правления этого общества 31.05.2024 г.