Matyakubova Zamira Karimbayevna Ўзбекистон, Тошкент ш., Юнусобод тумани, Козитарнов кучаси 0 - қўшилган
«NOOR TECH» масъулияти чекланган жамияти Тошкент ш., Мирзо-Улугбек тумани, Буюк Ипак Йули кучаси 218-220 уй 0 - қўшилган
Эмитент томонидан аффилланган шахслар рўйхатига тегишли ўзгариш киритилган сана: 16.07.2024 й.
9 Matyakubova Zamira Karimbayevna Ўзбекистон, Тошкент ш., Юнусобод тумани, Козитарнов кучаси Бош директор 16.07.2024 г.
10 «NOOR TECH » масъулияти чекланган жамияти Тошкент ш., Мирзо-Улугбек тумани, Буюк Ипак Йули кучаси 218-220 уй ушбу жамиятнинг директори ёхуд бошқарув аъзоси бўлган айни бир шахс ёки унинг яқин қариндошлари қайси юридик шахс ижроия органининг раҳбари вазифасини амалга ошираётган бўлса, ўша юридик шахс 16.07.2024 г.

Matyakubova Zamira Karimbayevna Узбекистан, г. Ташкент, Юнусабадский район, улица Козитарнов 0 - добавлен
«NOOR TECH» общество с ограниченной ответственностью Республика Узбекистан, город Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Буюк Ипак Йули 218-220 0 - добавлен
Дата внесения эмитентом соответствующего изменения в список аффилированных лиц: 16 июля 2024 год
10 «NOOR TECH» общество с ограниченной ответственностью Республика Узбекистан, город Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Буюк Ипак Йули 218-220 юридическое лицо, функции руководителя исполнительного органа в котором осуществляет то же лицо или его близкие родственники, что и лицо или его близкие родственники, являющееся директором либо членом правления этого общества 16.07.2024 г.