2018 йил 4 май куни «Universal Sug'urta» Акциядорлик жамияти акциядорларнинг навбатдан ташқари йиғилишини ўтказиш тўғрисида ахборот
«Universal Sug’urta» Акциядорлик жамияти , жойлашган манзили (почта манзили): Тошкент шахар, Мирзо-Улугбек тумани, Буюк Ипак Йули кўчаси 218-220, e-mail: info@uns.uz, 2018 йил 04 май куни соат 15-00да Тошкент шахар, Мирзо-Улугбек тумани, Буюк Ипак Йули кўчаси 218-220 уйда жойлашган манзилда акциядорларнинг навбатдан ташқари умумий йиғилиши бўлиб ўтиши тўғрисида хабар қилади. Йиғилишнинг кун тартибидаги масалалар қуйидагилардан иборат:
3. Жамият эълон қилинган акциялар миқдорини камайтириш тўғрисида.
4. Жамият уставини янги таҳрирда тасдиқлаш тўғрисида
Акциядорларнинг навбатдан ташқари умумий йиғилишида иштирок этиш ҳуқуқига эга акциядорларнинг реестрини тузиш санаси: 2018 йил 30 апрель.

АО «Universal Sug’urta», расположенное по адресу (почтовый адрес): г. Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, ул. Буюк Ипак Йули 218-220, e-mail: info@uns.uz, сообщает о проведении Внеочередного общего собрания акционеров 04 мая 2018 года в 15-00 часов по адресу: г. Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Буюк Ипак Йули 218-220 с нижеследующей повесткой дня:
3. Об уменьшении количества объявленных акций.
4. Об утверждении Устава Общества в новой редакции.
Дата составления реестра акционеров, имеющих право на участие на внеочередном общем собрании акционеров: 30 апреля 2018 года. Ознакомиться с материалами, подлежащими предоставлению акционерам и представителю государства при подготовке к проведению общего собрания акционеров, можно по следующему адресу: город Ташкент, ул. Буюк Ипак Йули 218-220.